محل تبلیغات شما
هموطنان گرامی و مشتریان عسل طبیعی کوهستان عموشاهی می توانند سوالات مرتبط با عسل درمانی» را با ما در میان بگذارند و پاسخ های خود را در این بخش مشاهده نمایند.

سوال 1: باسلام خدمت مشاور محترم عسل کوهستان. من خانمی 32 ساله هستم که بعد از زایمان دومم دچار اضافه وزن شدید شدم. زیبایی و تناسب اندامم را در اثر چاقی پهلو از دست داده ام. طب سنتی بر اساس عسل درمانی چه عسلی برای من دارد که بدون عواض جانبی و بدون دردسر لاغر شوم.
پاسخ: هر روز صبح ناشتا و عصر یک قاشق غذاخوری از معجون عسل گز درختی و ژل رویال و جین سینگ را مصرف کنید. ضمنا از ورزش روزانه غافل نشوید

سوال 2: سلام. پدری 68 ساله دارم که دچار ورم پروستات و به عبارتی پروستاتیت مزمن شده است. برای درمان پروستاتیت مزمن چه عسلی سفارش دهم؟
پاسخ: برای فرونشاندن التهاب پروستات می توان از گرده گل و عسل سدر استفاده کرد. همچنین عصاره بره موم نیز ویژگی ضدتورمی دارد. بره موم می تواند به علت ویژگی های ضد تورمی ، ضد باکتریایی و ضد التهابی که دارد از شدت علائم بکاهد.

سوال 3: سلام خدمت دکتر عموشاهی. دختری 28 ساله هستم که دچار برونشیت مزمن هستم، اهل سیگار و دود هم نیستم. آیا امیدی به درمان خانگی برونشیت مزمن با استفاده از داروهای گیاهی و عسل درمانی هست.
پاسخ: مخلوط عصاره بره موم با عسل آویشن کوهستان برای شما بسیار موثر است. البته مخلوط ژل رویال در عسل آویشن و عسل عناب نیز به جهت خواص ضد التهابی و تحریک سیستم ایمنی می تواند در کنار سایر درمان ها مورد توجه قرار گیرد.

سوال 4: سلام. من سالهاست که عسل طبیعی مصرف می کنم. از فروشگاهی یک کیلو عسل وحشی خریدم که فروشنده خیلی تعریف می کرد. وقتی یک قاشق از آن را مصرف کردم خیلی حساسیت ایجاد شد و خارش گلو و احساس خفگی و داشتم. همه عسل های وحشی همینطور است؟
پاسخ: دقت کنید که عسل طبیعی به هیچ وجه ایجاد آلرژی نمی کند مگر اینکه حاوی گرده برخی گلهای خاص باشد. تنها افراد اینکرازی (Idiosyncrasy) به صورت ژنتیک به ترکیبات عسل حساسیت نشان می دهند. معمولا حساسیت به عسل به خاطر مواد مصنوعی اضافه شده به آن پدید می آید. متاسفانه در بازار عسل ایران از این دست عسل های مصنوعی یا عسل های دستکاری شده فراوان یافت می شود. شما باید عسل خود را از فروشگاه معتبر عسل خریداری کنید و مطمئن شوید که عسل طبیعی مد نظر شما دارای برند معتبر است.

سوال 5:
سلام. شوهرم کارمند بانک است. وی شب ها دچار کم خوابی یا حتی بی خوابی می شود. کدام عسل برای درمان بی خوابی شبانه مناسب تر است؟
پاسخ: یک قاشق غذاخوری عسل بهارنارنج یا عسل مرکبات را در یک لیوان شیر ولرم حل نموده و یکساعت قبل از خواب به ایشان بدهید تا خواب راحتی داشته باشند.

تذکر: لطفا در خرید عسل طبیعی دقت کافی به خرج دهید و عسل مورد نیاز خود ( چه از طریق حضوری یا خرید اینترنتی عسل ) را از عسل فروشی و فروشگاه عسل یا فروشگاه اینترنتی عسل معتبر تهیه کنید. از آنجا که هموطنان گرامی برای خرید عسل طبیعی در تهران مرتبا سراغ فروشگاه عسل در تهران را می گیرند به اطلاع می رسانیم که برای خرید عسل در تهران، عسل کوهستان هیچ شعبه ای در تهران ندارد و تمامی سفارشات تهران و سراسر کشور از اصفهان ارسال می گردد. لذا تمامی عسل های دیگری که با نام عسل کوهستان » به فروش می رسد، تحت ضمانت دکتر عموشاهی نمی باشد و عواقب مصرف اینگونه عسل ها بر عهده فروشنده می باشد. لطفا در هنگام خرید عسل هایی که با نام کوهستان ارائه می گردند به لوگوی اصلی عسل کوهستان دقت فرمائید تا متضرر نشوید.

بهترین برند عسل ایران ، معروف ترین مارک عسل ایران

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت عسل کوهستان ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.

روش درمان خانگی سرماخوردگی

عسل های موجود در بازار عسل ایران تقلبی یا طبیعی؟

خواص درمانی عسل خام کوهستان

عسل ,کوهستان ,طبیعی ,های ,یک ,تهران ,عسل طبیعی ,خرید عسل ,عسل کوهستان ,عسل های ,و عسل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

M&MSUBTITLE ressbanampe Lenore's blog جلال مظلوم شعر روستا Christine's page خرید طلایاب تصویری,فلزیاب تصویری,فلزیاب هیرکان 09190273600 desmusctopost tetexpachi Heather's receptions مجری برگزاری عروسی های سنگین و مذهبی